Hakkımızda

MATEMATİK sevdamız ile Emlak dünyasında yer almak istedik. Tüm yolculuklar tek bir adımla başlar. Profesyonel Emlak yolculuğumuza MATEMATİK EMLAK olarak 2021 yılında ilk adımı attık.

Hayatın her alanın içinde olan MATEMATİK için birçok düşünür, filozof, bilim adamı dünyanın varoluşundan bugüne birbirinden gerçek söylemler söylemeye devam ediyor.

  • Matematik, dünyayı anlamamızda ve yaşadığımız çevreyi geliştirmede başvurduğumuz bir yardımcıdır.” Baykul

  • Bir matematikçi sanmaz fakat bilir, inandırmaya çalışmaz çünkü ispat eder.” Henri Poincare

  • Doğanın muazzam kitabının dili matematiktir.” Galileo

  • Matematikle ifade edebiliyorsanız, bilginiz doyurucudur.” Lord KELVIN

MATEMATİK EMLAK Kurucusu: Hasan KAYA, Ankara’da 1992 Yılında başlayan çalışma hayatına “Muhasebe, Pazarlama, Gayrimenkul Danışmanlığı, İşletmecilik, İnşaat - Taahhüt“ işleri gibi birbirinden farklı ancak özünde insan ilişkileri ve ihtiyaçlarına dayanan sektörlerde uzun seneler çalışmış ve deneyim kazanmıştır. 2005 Yılından itibaren de Türkiye Noterler Birliği bünyesinde Noter Katibi olarak çalışma hayatına devam etmektedir. MATEMATİK EMLAK, 30 Yıllık iş tecrübesi, iktisadi ve hukuksal bilgi ve birikimin ürünü olarak 2021 Yılında kurulmuş ve hayata geçirilmiştir.

MATEMATİK EMLAK, hizmet verdiği kişi ve kuruluşların, gerek ihtiyaç duydukları arazi ve yapıyı, gerekse yatırım aracı olarak birikimlerini değerlendirebilecekleri gayrimenkulleri; kendi bünyesinde oluşturduğu iletişim ağı ve çözüm ortaklarıyla birlikte; GÜVENİLİR, DOĞRU, HIZLI, GÜLER YÜZLÜ HİZMETİ, BAĞIMSIZ TARAFSIZ EKSPERTİZ RAPORU desteğiyle HESABINI BİLENLERİN ADRESİ olmayı hedeflemektedir. Taşınmazların gerçek değerinde alınmasına / satılmasına öncülük eden, çalışanları ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ve ilk önceliği GÜVELİNİR BİR KURULUŞ olarak markalaşmayı kendisine misyon ve ilke edinmiştir.

MATEMATİK EMLAK; Güvenilir, Doğru Bilgi ve Hızlı Çözüm odaklı olarak, Hesabını Bilenlerin Adresi olmaya devam edecektir...